Společnost KAMA Solution nabízí řešení vašich každodenních starostí s úklidem, údržbou objektů a úpravou zeleně kolem vašich firem a domů.

Náš tým tvoří spolehliví, prověření a proškolení zaměstnanci. Zaměstnance vybíráme podle přísných kritérií. Klademe důraz na spolehlivost, pečlivost a vždy se snažíme, aby jejich vystupování bylo na úrovni. Provádíme pravidelná školení a kontrolujeme kvalitu odvedené práce.

Naše služby nabízíme pro celé Brno a okolí, například Šlapanice, Kobylnice, Telnice, Újezd u Brna, Slavkov u Brna.

Provádíme pravidelný i jednorázový úklid kanceláří, bytů a domů v Brně a okolí. Nejprve s vámi vždy projednáme vaši představu o úklidu a následně zpracujeme cenovou kalkulaci. Máte možnost výběru úklidových prostředků. Můžeme použít vaše vlastní, na které jste zvyklí, případně je možné nabídnout několik námi používaných variant, včetně přírodních produktů.

Úklid provádíme ve vámi stanoveném čase, dni nebo intervalu – můžeme tak uklízet, pokud nejste doma a přijdete do čistého nebo naopak budeme uklízet pod vašim dohledem.

Facebook

Úklid firem

Plné koše? Prach na kopírce? Nádobí ve firemní kuchyňce? Drobky na kobercích?

Úklid domácností

Praní? Vysávání? Utírání prachu? Žehlení? Umývání nádobí? Umývání oken? Umývání podlah?

Čištění koberců

Chcete mít Vaše koberce jako nové? Naši profesionálové Vám vyčistí koberce a čalounění!

Mytí oken a výloh

Potřebujete umýt okna ve Vaší domácnosti nebo firmě!

Údržbářské práce - Hodinový manžel

Kapající kohoutek? Přivrtání poličky nebo zavěšení obrazu? Vymalování? Stěhování?

Úpravy a realizace zeleně

Potřebujete posekat trávník? Potřebujete zajistit zalévání po dobu Vaší dovolené? Potřebujete prořezat stromy nebo se postarat o živý plot?